ST Danışmanlık Sorun Bildirim Ortamına giriş yapmak için tıklayınız.


Hakkımızda

2005 Mart ayında kurulmuş olan ST Danışmanlık, ERP uygulamaları geliştirme ve danışmanlığı konularında hizmet vermektedir. ST Danışmanlık genç ve dinamik kadrosuyla çok sayıda firmanın gelişimine başarıyla katkıda bulunmayı sürdürmektedir.

 Beraber çalıştığı firmaları müşterileri olarak değil, iş ortakları olarak gören ST Danışmanlık’ın temel hedefi bilgi teknolojileri alanında oluşturduğu sürdürülebilir çözümler ile birlikte iş ortaklarına ulusal ve uluslararası rekabette avantaj sağlamaktır. ST Danışmanlık güvenilirliğini ve saygınlığını her şeyin üstünde tutmaktadır..

ST Danışmanlık bilginin gücüne ve paylaşımına değer veren bir firma olarak kendi bünyesinde, üniversitelerde, iş ortaklarında ve düzenlenen danışman eğitimlerinde çok sayıda kişiye bilgisini aktarmayı vazife edinmiş bir ERP okuludur.

ST Danışmanlık, şirketlerin ihtiyaçlarına göre sektör bazında ERP kurulum projeleri için proje yönetimi, danışmanlık, uyarlama, destek ve eğitim hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda, kurulum öncesi ERP Seçim Süreci Danışmanlığı ve Yönetim Danışmanlığı da faaliyetleri arasındadır.
Neden ERP?

ERP, (Enterprise Resource Planning /Kurumsal Kaynak Planlaması) işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi tüm kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel addır. Devamı..

Neden Dynamics NAV?

Microsoft Dynamics NAV, Microsoft güvencesiyle 140’u aşkın ülke, 110.000’i aşkın şirket ve milyonlarca kullanıcısıyla iş ortaklarına başarıyla hizmet vermektedir. Devamı..

Neden ST Danışmanlık?

Beraber çalıştığı firmaları müşterileri olarak değil, iş ortakları olarak gören ST Danışmanlık’ın temel hedefi bilgi teknolojileri alanında oluşturduğu sürdürülebilir çözümler ile birlikte iş ortaklarına ulusal ve uluslararası rekabette avantaj sağlamaktır. Devamı..